Aleksandra Radić, najbolja disco dance plesačica u Srbiji, nastavlja da osvaja medalje. Na prvom međunarodnom turniru koji je održan 10.02.2018. godine u Bratislavi, zauzela je 2. Mesto. 

“Ova medalja mi je pokazala da je moja forma i dalje dosta dobra. Videla sam na čemu treba još da radim i šta može da bude još bolje u budućnosti. Nastavljam vredno da treniram I da se pripremam za nova takmičenja” , kaže Aleksandra Radić.